Message Private (8.x-1.0-alpha3) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Reset
kk: Ысыру

en: Message
kk: Хабарлама

en: All
kk: Барлық

en: Messages
kk: Хаттар

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: « first
kk: « бірінші

en: last »
kk: соңғы »
