Message Private (8.x-1.0-alpha3) - en to pl translation catalogue (27 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Subject
pl: Tytuł

en: On
pl: Włączony

en: Reset
pl: Resetuj

en: Message
pl: Wiadomość

en: All
pl: Wszystko

en: Off
pl: Wyłączony

en: Inbox
pl: Odebrane

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sent
pl: Wysłano

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Created date
pl: Data utworzenia

en: Messages
pl: Wiadomości

en: ‹ previous
pl: ‹ poprzednia

en: next ›
pl: następna ›

en: Limit
pl: Ograniczenie

en: Interval
pl: Interwał

en: Message Text
pl: Treść wiadomości

en: Apply
pl: Zastosuj

en: « first
pl: « pierwsza

en: last »
pl: ostatnia »

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Published date
pl: Data publikacji

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny
