Message Private (8.x-1.0-alpha4) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Body
bn: কাঠামো

en: Subject
bn: বিষয়

en: Message
bn: বার্তা

en: All
bn: সমস্ত

en: ‹ previous
bn: ‹ পূর্ববর্তী

en: next ›
bn: পরবর্তী ›

en: « first
bn: « প্রথম

en: last »
bn: শেষ »
