Message Private (8.x-1.0-alpha4) - en to fil translation catalogue (9 entries)

en: Body
fil: Nilalaman

en: Subject
fil: Paksa

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Message
fil: Mensahe

en: All
fil: Lahat

en: ‹ previous
fil: ‹ nakaraan

en: next ›
fil: susunod ›

en: « first
fil: « una

en: last »
fil: huli »
