Message Private (8.x-1.0-alpha4) - en to gd translation catalogue (10 entries)

en: Body
gd: Bodhaig

en: Subject
gd: Cuspair

en: Reset
gd: Ath-shuidhich

en: Message
gd: Teachdaireachd

en: All
gd: Na h-uile

en: Off
gd: Dheth

en: Sort by
gd: Seòrsaich a-rèir

en: Created date
gd: Latha a chruthachaidh

en: Messages
gd: Teachdaireachdan

en: Limit
gd: Crìoch
