Message Private (8.x-1.0-alpha4) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Body
ml: ഘടന

en: Subject
ml: വിഷയം

en: On
ml: ഓൺ

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: ‹ previous
ml: ‹ മുമ്പത്തേത്

en: next ›
ml: അടുത്തത് ›

en: « first
ml: « ആദ്യം

en: last »
ml: അവസാനത്തേത് »
