Message Private (8.x-1.0-alpha4) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Message
mn: Зурвас

en: All
mn: Бүгд

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: « first
mn: « эхний

en: last »
mn: сүүлийнх »
