Message Private (8.x-1.0-alpha4) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Body
te: వివరము

en: Subject
te: విషయం

en: Message
te: సందేశం

en: All
te: అన్నీ

en: Messages
te: సందేశాలు

en: ‹ previous
te: ‹ గత

en: next ›
te: తదుపరి ›

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: « first
te: « మొదటి

en: last »
te: చివరి »

en: - All -
te: - అన్ని -
