Message Private (8.x-1.0-alpha5) - en to nn translation catalogue (14 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: Subject
nn: Emne

en: On
nn: På

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Message
nn: Melding

en: All
nn: Alle

en: Off
nn: Av

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: ‹ previous
nn: < forrige

en: next ›
nn: neste >

en: Apply
nn: Bruk

en: « first
nn: « første

en: last »
nn: siste »

en: - All -
nn: - Alle -
