Message Private (8.x-1.0-alpha5) - en to ru translation catalogue (28 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: Subject
ru: Тема

en: On
ru: Вкл

en: Reset
ru: Сбросить

en: Message
ru: Сообщение

en: All
ru: Все

en: Off
ru: Выкл

en: Inbox
ru: Входящие

en: Desc
ru: По убыванию

en: Sent
ru: Отправлено

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Created date
ru: Дата создания

en: Messages
ru: Сообщения

en: ‹ previous
ru: ‹ предыдущая

en: next ›
ru: следующая ›

en: Limit
ru: Предел

en: Interval
ru: Интервал

en: Message Text
ru: Текст Сообщения

en: Apply
ru: Применить

en: « first
ru: « первая

en: last »
ru: последняя »

en: Offset
ru: Пропустить

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Published date
ru: Дата публикации

en: Private Message
ru: Личное сообщение

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной
