Message Private (8.x-1.0-alpha5) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: On
th: เปิด

en: Message
th: ข้อความ

en: All
th: ทั้งหมด

en: Off
th: ปิด

en: Created date
th: วันที่สร้าง

en: Messages
th: ข้อความ

en: Limit
th: จำกัด
