Message Private (8.x-1.0-alpha4) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Body
am: አካል

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Message
am: መልእክት

en: Sort by
am: ደርድር

en: ‹ previous
am: ‹ ቀድሞ

en: next ›
am: ቀጣይ ›

en: « first
am: « መጀምሪያ

en: last »
am: መጨረሻ »
