Message Private (8.x-1.0-alpha5) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: Subject
bg: Тема

en: On
bg: Включи

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Message
bg: Съобщение

en: All
bg: Всички

en: Off
bg: Изключи

en: Messages
bg: Съобщения

en: ‹ previous
bg: ‹ предишна

en: next ›
bg: следваща ›

en: Interval
bg: Интервал

en: Apply
bg: Търси

en: « first
bg: « първа

en: last »
bg: последна »
