Message Private (8.x-1.0-alpha5) - en to fy translation catalogue (7 entries)

en: Body
fy: Berjochttekst

en: Subject
fy: Underwerp

en: Message
fy: Berjocht

en: ‹ previous
fy: ‹ foarige

en: next ›
fy: folgjende ›

en: « first
fy: « earste

en: last »
fy: lêste »
