Message Private (8.x-1.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (25 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: Subject
tr: Konu

en: On
tr: Açık

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Message
tr: İleti

en: All
tr: Tümü

en: Off
tr: Kapalı

en: Inbox
tr: Gelen kutusu

en: Desc
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Created date
tr: Oluşturulma tarihi

en: Messages
tr: İletiler

en: ‹ previous
tr: ‹ önceki

en: next ›
tr: sonraki ›

en: Limit
tr: Sınır

en: Interval
tr: Aralık

en: Apply
tr: Uygula

en: « first
tr: « ilk

en: last »
tr: son »

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Private Message
tr: Özel Mesaj

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)
