Message Private (8.x-1.0-alpha2) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Body
ur: متن

en: Subject
ur: موضوع

en: On
ur: آن

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Message
ur: پیغام

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹ previous
ur: › گزشتہ

en: next ›
ur: اگلا>

en: « first
ur: » ابتدائی

en: last »
ur: آخری »
