Message Push (1.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Description
bg: Описание

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: None
bg: Не

en: Message
bg: Съобщение

en: Field
bg: Поле

en: Label
bg: Заглавие

en: Flag
bg: Информирай
