Message Push (1.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Description
cs: Popis

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: None
cs: Žádné

en: Message
cs: Zpráva

en: Field
cs: Pole

en: Label
cs: Popisek

en: Machine name
cs: Strojový název
