Message Push (1.0.0-alpha2) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Description
da: Beskrivelse

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: None
da: Ingen

en: Message
da: Meddelelse

en: Field
da: Felt

en: Label
da: Etiket

en: Machine name
da: Internt navn
