Message Push (1.0.0-alpha2) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Status
et: Olek

en: Description
et: Kirjeldus

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: None
et: Puudub

en: Message
et: Teade

en: Field
et: Väli

en: Label
et: Nimetus

en: Flag
et: Lipp

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus
