Message Push (1.0.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Description
fi: Kuvaus

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: None
fi: Ei mitään

en: Message
fi: Viesti

en: Field
fi: Kenttä

en: Label
fi: Tunnus

en: Flag
fi: Lippu

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi
