Message Push (1.0.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Description
gl: Descrición

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: None
gl: Ningún

en: Message
gl: Mensaxe

en: Field
gl: Campo

en: Label
gl: Etiqueta

en: Machine name
gl: Nome de sistema
