Message Push (1.0.0-alpha2) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Description
id: Deskripsi

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: None
id: Tiada

en: Message
id: Pesan

en: Field
id: Bidang

en: Machine name
id: Nama mesin
