Message Push (1.0.0-alpha2) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Status
it: Stato

en: Description
it: Descrizione

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: None
it: Nessuno

en: Message
it: Messaggio

en: Field
it: Campo

en: Label
it: Etichetta

en: Flag
it: Contrassegno

en: Machine name
it: Nome ad uso interno
