Message Push (1.0.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Description
ka: აღწერა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: None
ka: არცერთი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Field
ka: ველი

en: Label
ka: სათაური
