Message Push (1.0.0-alpha2) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Description
ml: വിവരണം

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: None
ml: ഇല്ല

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: Field
ml: ഫീൽഡ്

en: Label
ml: അടയാളം

en: UUID
ml: യു യു ഐ ഡി
