Message Push (1.0.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Description
mn: Тайлбар

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: None
mn: Байхгүй

en: Message
mn: Зурвас

en: Field
mn: Талбар

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
