Message Push (1.0.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Description
pl: Opis

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: None
pl: Brak

en: Message
pl: Wiadomość

en: Field
pl: Pole

en: Label
pl: Etykieta

en: Flag
pl: Flaga

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy
