Message Push (1.0.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Disabled
ta: செயலற்றதாக்கப்பட்டது

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Message
ta: தகவல்
