Message Push (1.0.0-alpha2) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Status
be: Статус

en: Description
be: Апісанне

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Message
be: Паведамленне

en: Field
be: Поле

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Machine name
be: Машынная назва
