Message Push (1.0.0-alpha1) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Status
es: Estado

en: Description
es: Descripción

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: None
es: Ninguno

en: Message
es: Mensaje

en: Field
es: Campo

en: Label
es: Etiqueta

en: Flag
es: Bandera

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: Message template
es: Plantilla de mensaje
