Message Push (1.0.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: None
gu: એકે નહિ

en: Message
gu: સંદેશ

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Message template
gu: સંદેશ ઢાંચો
