Message Push (1.0.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: None
hy: Ոչ մի

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Field
hy: Դաշտ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
