Message Push (1.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Description
jv: Katrangan

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: None
jv: Nihil

en: Message
jv: Pesen

en: Label
jv: Judul

en: Machine name
jv: Jeneng mesin
