Message Push (1.0.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Description
kk: Сипаттама

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Message
kk: Хабарлама

en: Field
kk: Өріс

en: Label
kk: Атауы
