Message Push (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: None
lt: Joks

en: Message
lt: Žinutė

en: Field
lt: Laukelis

en: Label
lt: Etiketė

en: Flag
lt: Pažymėti

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas
