Message Push (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Description
lv: Apraksts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: None
lv: Nav

en: Message
lv: Ziņojums

en: Field
lv: Lauks

en: Label
lv: Etiķete

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Message template
lv: Vēstules veidne
