Message Push (1.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Description
sv: Beskrivning

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: None
sv: Ingen

en: Message
sv: Meddelande

en: Field
sv: Fält

en: Label
sv: Etikett

en: Flag
sv: Flagga

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn
