Message Push (1.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Description
uk: Опис

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: None
uk: Немає

en: Message
uk: Повідомлення

en: Field
uk: Поле

en: Label
uk: Мітка

en: Flag
uk: Встановити прапор

en: Machine name
uk: Машинна назва
