Message Recipient (1.0.0-alpha1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Edit
am: አርትእ

en: Message
am: መልእክት

en: Roles
am: ሚናዎች
