Message Recipient (1.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Edit
ar: تحرير

en: Message
ar: الرسالة

en: Summary
ar: الملخص

en: Add
ar: إضافة

en: Roles
ar: الأدوار

en: Account owner
ar: مالك الحساب
