Message Recipient (1.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Message
be: Паведамленне

en: Summary
be: Падсумаванне

en: Add
be: Дадаць

en: Roles
be: Ролі
