Message Recipient (1.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Edit
bg: Редактирай

en: Message
bg: Съобщение

en: Summary
bg: Обзор

en: Add
bg: Добави

en: Roles
bg: Роли

en: Mailbox
bg: Пощенска кутия
