Message Recipient (1.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Summary
bo: མདོར་བསྡུས

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Roles
bo: འགན་ནུས
