Message Recipient (1.0.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Message
bs: Poruka

en: Add
bs: Dodaj

en: Roles
bs: Uloge

en: User reference
bs: Referenciranje korisnika
