Message Recipient (1.0.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Edit
cy: Golygu

en: Message
cy: Neges

en: Add
cy: Ychwanegu

en: Roles
cy: Swyddogaethau
