Message Recipient (1.0.0-alpha1) - en to de translation catalogue (16 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Operations
de: Aktionen

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Message
de: Benachrichtigung

en: Summary
de: Zusammenfassung

en: Add
de: Hinzufügen

en: Roles
de: Rollen

en: User reference
de: Benutzerreferenz

en: Mailbox
de: Postfach

en: User reference field
de: Benutzerreferenzfeld

en: Account owner
de: Kontoinhaber

en: Email field
de: E-Mail-Feld

en: Site mail
de: Website-E-Mail-Adresse

en: The selected roles
de: Die ausgewählten Rollen

en: Include blocked user
de: Gesperrte Benutzer mit einschließen
