Message Recipient (1.0.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Edit
eo: Redaktu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Add
eo: Aldonu

en: Roles
eo: Roloj
