Message Recipient (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Edit
et: Muuda

en: Message
et: Teade

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Add
et: Lisa

en: Roles
et: Rollid

en: Account owner
et: Konto omanik
