Message Recipient (1.0.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Cancel
fr: Annuler

en: Edit
fr: Modifier

en: Summary
fr: Résumé

en: Add
fr: Ajouter

en: Roles
fr: Rôles

en: User reference
fr: Référence utilisateur

en: User reference field
fr: Champ de référence de l'utilisateur

en: The selected roles
fr: Les rôles sélectionnés

en: Include blocked user
fr: Inclure l'utilisateur bloqué
